Termín konání jezdecké školičky 2020/2021

  • Pro 2. pololetí školního roku 2020/2021 je již obsazeno !!! Další možnost přihlašování od června 2022
  • Od září 2021 každé úterý a čtvrtek   16:30 – 18:45 hod., v sobotu od 10:00 – 12:15
  • Přihláška ke stažení ZDE:    Přihláška
    Přihlášku je potřeba vytisknout, vyplnit a podepsanou odevzdat osobně vedoucí výcviku.

Vedoucí výcviku:letni-pobyt-9

  • Petra Štenclová – instruktor jezdectví, tel. 723953044, stajkincl@seznam.cz

Náplň jezdecké školičky:

Výcvik je přizpůsoben dětem podle jejich zdatnosti a věku. Kromě klasické jízdy na koni děti učíme i základy voltiže (na lonži děti učíme rovnováze na hřbetu koně pomocí základních gymnastických cviků). Samozřejmostí je i péče o koně ve stáji (čištění, sedlání, mazání postrojů koní, atd.). S dětmi se věnujeme základní teorii o koních.

Cena a způsob platby:

  • 3600,-Kč /za celý kurz – říjen až prosinec 2020, leden – březen 2021, duben až červen 2021
  • Platbu je třeba uhradit nejpozději v den zahájení první lekce, a to převodem na účet, nebo v hotovosti na základě vydaného daňového dokladu. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte. Případně je možná platba v hotovosti vedoucí cvičitelce.
  • Č.ú.: 3633817399/0800
  • V případě zrušení některého z termínů výcvikové lekce z důvodů na straně pořadatele bude poskytnuta úměrná náhrada nebo bude poplatek převeden do následujícího čtvrtletí.

Nutné vybavení

Pevná obuv s hladkou podrážkou. Při jízdě na koni je nutné mít dlouhé kalhoty nebo jezdecké kalhoty (ne rifle nebo šusťákové kalhoty) a další oblečení vhodně přizpůsobené počasí. Jezdecký výcvik probíhá většinou v kryté jezdecké hale. Dále je nutná jezdecká nebo cyklistická přilba. Bezpečnostní vesta či páteřní chránič není povinný, ale doporučuje se. Jezdec nesmí mít náramky, řetízky, popřípadě jiné zachytitelné a ostré předměty.

Doporučení a jiná upozorněníletni-pobyt-11

Při práci se zvířaty je nutné mít naočkované povinné očkování. Pokud se dítě nemůže dostavit na lekci, je nutné tuto skutečnost  před začátkem lekce oznámit telefonicky nebo SMS zprávou na výše uvedené telefonní číslo vedoucí výcviku. Dítě je povinno řídit se pokyny vedoucích jezdecké školičky a ostatních cvičitelů ve stáji.